طراحی سایت در مشهد

اخبار طراحی سایت

اخبار طراحی سایت به دلیل تغییر سریع در رشد تکنولوژی بسیار حائز اهمیت هست آی تی توس در نظر دارد به منظور افزایش آگاهی و احترام گذاشتن به نظر کارفرمایان و کاربران محترم اخبار طراحی سایت و بهینه سازی را در اختیار آنها قرار دهدAJAX  چیست و چه کاربردی دارد؟

AJAX چیست و چه کاربردی دارد؟

توصیف Ajax کار زیاد راحتی نیست اما  در یک جمله  میتوان گفت تکنولوژی Ajax ما را قادر میسازد بدون این که نیازباشد کل صفحه را بارگذاری نماییم ب..

Bounce Rate در الکسا چیست؟

Bounce Rate در الکسا چیست؟

Bounce Rate یا نرخ دفع کاربر یا درصد خروج به این معنا هست که چند درصد از کاربرانی که وارد سایت شما شده اند بدون اینکه وارد صفحات دیگر شوند از سایت شما..

fetch as google  در وب مستر

fetch as google در وب مستر

fetch as google  در وب مستر باعث می شود شما  سایت را به گوگل زودتر معرفی کنید و از گوگل بخواهد سایت شما را مورد بررسی قرار دهد.بعد از زدن دک..

meta description متا دیسکریپشن چیست؟

meta description متا دیسکریپشن چیست؟

متا دیسکریپشن ها  meta description  نوعی HTMLAttributesهستند که  یک شرح اجمالیو کامل در موری سایت شما ارائه می دهند . این متا دیسکریپشن..

Rich Cards  در گوگل وب مستر

Rich Cards در گوگل وب مستر

در سال 2016، کارتهای غنی را در ایالات متحده راه اندازی شد، ایجاد یک راه جدید برای صاحبان سایت برای ارائه پیش نمایش از محتوای آنها در صفحه نتایج جستجو...

spam score یا اسپم اسکور چیست

spam score یا اسپم اسکور چیست

spam score یا اسپم اسکور یک معیار هست که توسط moz  ارایه شده است و مجموعه ای از رفتار های پرخطر درون سایت یا بیرون سایت را نمایش می دهد که شامل 1..

structure data چیست؟

structure data چیست؟

داده های ساختاری یا structure data به نوع داده ها با سطح بالایی از سازمان اشاره می کند، مانند اطلاعات در یک پایگاه داده رابطه ای. وقتی اطلاعات بس..

VOIP چیست؟

VOIP چیست؟

امروزه با رشد تکنولوژی و رشد سریع اطلاعات شاهد توسعه کسب کارها شدیم. که این امر باعث وجود دفاتر  و شعب متفاوت در شهر و جهان ما شده است.یکی از ..

آموزش ریکاوری رم گوشی

آموزش ریکاوری رم گوشی

آموزش ریکاوری رم گوشی می تواند به ما کمک کند اطلاعاتی رم گوشی که بسیار برای ما مهم هستند و بر حسب یک سهل انگاری از بین رفته اند  ریکاوری شوند.بنا..

استخدام برنامه نویس php

استخدام برنامه نویس php

آی تی توس نیاز به استخدام برنامه نویس php  در مشهد با حقوق بالا و بیمه و مزایا  عالی  دارد. در صورت داشتن دانش برنامه نویسی ب..

استخدام برنامه نویس اندروید

استخدام برنامه نویس اندروید

آی تی توس  برترین مجری و مشاوره پروژه های اندروید در مشهد نیاز به استخدام برنامه نویس اندروید  در مشهد با حقوق بالا و بیمه  و پادا..

استخدام طراح سایت در مشهد

استخدام طراح سایت در مشهد

آی تی توس شرکت طراحی سایت در مشهد  نیاز به استخدام طراح سایت در مشهد دارد( حقوق بالا و بیمه  و پاداش و مزایا  عالی) لطفا در صورت ت..

اسکریپت شبکه اجتماعی

اسکریپت شبکه اجتماعی

شبکه های اجتماعی در جامعه امروزی بسیار اهمیت زیادی دارند و مورد اقبال زیادی قرار گرفته اند اسکریپت های شبکه های اجتماعی کمک شایانی می کنند تا بتوانید ..

اعتبار سنجی فرم در طراحی سایت

اعتبار سنجی فرم در طراحی سایت

اعتبار سنجی فرم در طراحی سایت :چرا درتکمیل فرم در صفحات سایت شما اعتبارسنجی نیاز است؟اعتبار سنجی به این دلیل انجام میشود تا از اشتباه کاربر حین تکمیل ..

امنیت شبکه های کامپیوتری

امنیت شبکه های کامپیوتری

 با توجه به گستردگی و توسعه روز افزون دنیای ای تی ، و ارایه زیرساخت های متفاوت و نسبتا ضعیف باعث می شود با رشد تکنولوژی زیرساخت شبکه و امنیت سازم..

انواع سایت های  اینترنتی

انواع سایت های اینترنتی

روش های مختلفی برای راه اندازی یک سایت وجود دارد که به طور کلی می توان تمامی آنها را شامل یکی از این دو دسته دانست:۱. سایتهای ایستا ۲. سایتهای پویاسای..

انواع وب سایت ها و روند تکامل ان

انواع وب سایت ها و روند تکامل ان

انواع وب سایت ها و روند تکامل انوب سایت های اولیه به این شکل بودند که محتوا تنها یک بار برروی ان بارگذاری میشد و امکان تغییر ان توسط صاحب سایت نبود . ..

اهمیت تعریف تگ عنوان در بهینه سازی سایت

اهمیت تعریف تگ عنوان در بهینه سازی سایت

تگ عنوان meta title در واقع عنوان یک صفحه را مشخص مینماید. تگ های عنوان در صفحه ی نتایج موتور جست و جو درواقع همان  تیترهای قابل کلیک هستند..

اهمیت سئو در بازاریابی محتوایی

اهمیت سئو در بازاریابی محتوایی

امروزه بازاریابی محتوایی به یکی از ارکان اساسی در کسب و کارها تبدیل شده است و بخش قابل توجهی از درامد سازمان ها از این طریق تامین میشود.  ام..

ای نماد (enamd ) چیست؟

ای نماد (enamd ) چیست؟

ای نماد(enamd ) چیست  و چه کربردی دارد داشتن ای نماد یا enamd  چه قدرتی به شما می دهد؟در فضای اینترنت هیچ چیر مهم ترین از این نیست..

ایجاد متن متحرک در html

ایجاد متن متحرک در html

ایجاد متن متحرک در html هم با استفاده از تگ marque انجام می شود و هم جاوا اسکریپت، ما در اینجا هر دو حالت را انجام می دهیم و بررسی میکنیم . در کل باید..

بهترین بک لینک ها کدام اند؟

بهترین بک لینک ها کدام اند؟

بک لینک یکی از مهمترین عوامل برای ارزش داشتن سایت می باشد بنابراین هر چه بک لینک هایی که استفاده می شود کیفیت بالاتری داشته باشد باعث می شود وب سایت ا..

بهترین و قویترین فروشگاه ساز ها

بهترین و قویترین فروشگاه ساز ها

بهترین و قوی ترین فروشگاه سازهای اینترنتی کدام هستند شاید حق شما باشد که با بهترین یا معروف ترین فروشگاه ساز و سیستم های مدیریت محتوای فروشگاهی کار کن..

بهینه سازی یا سئو چیست؟

بهینه سازی یا سئو چیست؟

بهینه سازی جیست؟بهینه سازی به تکنیک هایی گفته میشود که باانجام ان در هر زمینه ای کارایی و عملکرد و بهره وری در ان زمینه را افزایشمیدهیم. در دنیای تکنو..

تصاویر در طراحی سایت

تصاویر در طراحی سایت

طراحی سایت یک روند هست و اینطور نیست که هر سایت به عنوان نرم افزار طراحی شود و فقط دارای یک مرحله باشد همانطور که میدانیم اگر سایت بسیار زیبا داشته با..

تفاوت  های php و asp در طراحی سایت

تفاوت های php و asp در طراحی سایت

تفاوت  های php و asp در طراحی سایت را می خواهیم بررسی کنیم :هر یک از زبان های php  و asp.net دارای ویژگی های مربوط به خود هستند و اینکه بخوا..

تفاوت fetch  و fetch and render چیست؟

تفاوت fetch و fetch and render چیست؟

شاید تا حالا به این مساله برخورد کرده باشید که در وب مستر هم fetch دارد و هم fetch and render حالا باید ببینیم تفاوت این دو تا چی هستند.همانطور که در ..

تگ alt  به چه منظوری استفاده می شود؟

تگ alt به چه منظوری استفاده می شود؟

تگ آلت یک قابلیت در زبان html است که محتوای یک تصویر را توصیف می کند.این توصیف در صورتی نمایش داده میشود که عکس در صفحهسایت نمایش داده نشود یا تصویر ب..

جاوا اسکریپت چیست؟

جاوا اسکریپت چیست؟

جاوا اسکریپت چیست؟ جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی برای صفحات وب است که در مرورگر کاربر اجرا می شود و کلا از HTML و CSS جدا است. البته برای هماهنگ ش..

خدمات شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه های کامپیوتری شامل راه‌اندازی، پشتیبانی و عیب‌یابی است. و دنیای شبکه شامل سخت‌افزار و نرم‌افزار و ارتباطات به شرح ذیل می‌باشد. v&n..

خدمات شبکه کامپیوتری

خدمات شبکه کامپیوتری

با سلام کاملترین و قوی ترین مجموعه شرق کشور۱-سیستم های کامپیوتری و شبکه های خود را باامنیت به ما بسپارید۲-تصاویر کارخانه و سازمان خود را در هر جای ممک..

رتبه الکسا چیست

رتبه الکسا چیست

رتبه الکسا چیست شاید شما هم به دنبال این سوال باشید سایت الکسا از زیر مجموعه های سایت آمازون می باشد که این سایت به این صورت عمل میکند که به هر سایت ی..

نمايش 1 تا 32 از 61 (2 صفحه)

پشتیبانی