طراحی سایت در مشهد

آموزش برنامه نویسی تحت وب

  • آموزش برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی تحت وب ادارای گسترش و محبوبیت زیادی هست به طوری که بیتشر برنامه ها به این سمت کشیده شده اند و حتی مواردی هم که روی وب نیستند با استفاده از آی پی از راه دور قابل دسترسی هستند.

برای برنامه نویسی تحت وب باید دو قسمت را از هم جدا کنیم ابتدا طراحی تحت وب  یا همان کلاینت ساید یا سمت کاربر می باشد و دومین مورد برنامه نویسی تحت وب  یا سرور ساید یا سمت سرور می باشد طراحی تحت وب یا کلاینت ساید شامل html و کتابخانه های جاوا می باشند که فرقی نمیکند شما از چه زبان برنامه نویسی استفاده کنید و باید حتما ساختار سایت را با استفاده از html ایجاد کنید بعد از آن  زبان های تحت سرور  کمک بگیرید زبان های تحت سرور شامل ASP.NET،پی اچ پی،Ruby و جاوا  و ....می باشد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: آموزش-برنامه-نویسی, آموزش-برنامه-نویسی-تحت-وب

مطالب مرتبط

طراحی سایت ارزان در مشهد

طراحی سایت ارزان در مشهد

طراحی سایت ارزان در مشهد طراحی سایت مشهد ارزان طراحی سایت مشهد ارزان  طراحی سایتطراحی سایت مشهد ارزان طراحی سایت مشهد ارزان طراحی سایت طراحی..

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی در مشهد طراحی سایت آگهی در مشهد طراحی سایت آگهی در مشهد طراحی سایت آگهی در مشهددر حوزه طراحی سایت یکی از انواع طراحی سایت ها..

آموزش برنامه نویسی php

آموزش برنامه نویسی php

برنامه نویسی php یک زبان برنامه نویسی هست که از آن می توان برای توسعه وب استفاده کرد البته این به این معنی نیست که نمی توان برای سایر موارد عمومی استف..

آموزش برنامه نویسی جاوا

آموزش برنامه نویسی جاوا

برنامه نویسی جاوا یکی دیگر زبان های برنامه نویسی تحت وب می باشد که مورد اقبال زیاد قرار گرفته است این زبان به عنوان پیش نیازی برای برنامه نویسی اندروی..

آموزش برنامه نویسی اندروید

آموزش برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی اندروید شاید بیش ترین رشد در سال های اخیر داشته است به دلیل رشد روز افزون استفاده از سیستم های هوشمند این نوع برنامه نویسی رشد بسیار زیاد..

تفاوت  های php و asp در طراحی سایت

تفاوت های php و asp در طراحی سایت

تفاوت  های php و asp در طراحی سایت را می خواهیم بررسی کنیم :هر یک از زبان های php  و asp.net دارای ویژگی های مربوط به خود هستند و اینکه بخوا..

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست و شامل چه مراحلی هست؟ طراحی سایت شامل مراحلی هست که هر یک از این مراحل در آینده معرفی بیزینس یا هدف شما تاثیر گذار هستاگر به صورت عوام..

جاوا اسکریپت چیست؟

جاوا اسکریپت چیست؟

جاوا اسکریپت چیست؟ جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی برای صفحات وب است که در مرورگر کاربر اجرا می شود و کلا از HTML و CSS جدا است. البته برای هماهنگ ش..

پشتیبانی