طراحی سایت در مشهد

آموزش برنامه نویسی php

  • آموزش برنامه نویسی php

برنامه نویسی php یک زبان برنامه نویسی هست که از آن می توان برای توسعه وب استفاده کرد البته این به این معنی نیست که نمی توان برای سایر موارد عمومی استفاده کرد.این زبان برنامه نویسی به صورت متن باز یا اپن سورس ارایه شده است که مخفف  Hypertext Preprocessor است

زبان برنامه نویسی php به دلیل اینکه پیچیدگی خاصی ندارد و قواعد دستوری مشخصی دارد می توانید به راحتی آن را یاد بگیرید و پروژه ها را به راحتی ران کنید.کدهای زبان php به راحتی درون کدهای html قرار می گیرند.این زبان برنامه نویسی طرفداری بسیار زیادی در ایران دارد و تقریبا بیشتر وب سایت هایی که به آن سر بزنید با این زبان ها توسعه یافته اند. cms  های زبان برنامه نویسی php که در طراحی سایت به کار می روند شامل جوملا ،وردپرس ،اپن کارت،پرستاشاپ،کیوننا،مودل،کلیجا و غیره می باشد که هر کدام برای قسمتی و امکاناتی استفاده می شود از سایت های شرکتی تا فروشگاهی استفاده می شود و همچنین داری سئو و بهینه سازی قوی می باشد. این زبان دارای فریم ورک های معروفی هم هست که بسیار مورد استفاده قرار میگیرند از قبیل لاراول ،سیمفونی،CodeIgniter،Yii،زند،CakePHP و ... می باشد. در صورتی که نیاز دارید و علاقه دارید این زبان برنامه نویسی محبوب را یاد بگیرید با آی تی توس تماس بگیرید


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: آموزش-برنامه-نویسی-مشهد, برنامه-نویسی-مشهد

مطالب مرتبط

آموزش برنامه نویسی تحت وب

آموزش برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی تحت وب ادارای گسترش و محبوبیت زیادی هست به طوری که بیتشر برنامه ها به این سمت کشیده شده اند و حتی مواردی هم که روی وب نیستند با استفاده ا..

آموزش برنامه نویسی جاوا

آموزش برنامه نویسی جاوا

برنامه نویسی جاوا یکی دیگر زبان های برنامه نویسی تحت وب می باشد که مورد اقبال زیاد قرار گرفته است این زبان به عنوان پیش نیازی برای برنامه نویسی اندروی..

آموزش برنامه نویسی اندروید

آموزش برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی اندروید شاید بیش ترین رشد در سال های اخیر داشته است به دلیل رشد روز افزون استفاده از سیستم های هوشمند این نوع برنامه نویسی رشد بسیار زیاد..

تفاوت  های php و asp در طراحی سایت

تفاوت های php و asp در طراحی سایت

تفاوت  های php و asp در طراحی سایت را می خواهیم بررسی کنیم :هر یک از زبان های php  و asp.net دارای ویژگی های مربوط به خود هستند و اینکه بخوا..

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست و شامل چه مراحلی هست؟ طراحی سایت شامل مراحلی هست که هر یک از این مراحل در آینده معرفی بیزینس یا هدف شما تاثیر گذار هستاگر به صورت عوام..

پشتیبانی