طراحی سایت در مشهد

راه اندازی شبکه در مشهد

راه اندازی شبکه در مشهد و تمامی خدمات مربوط به شبکه کامپیوتری و راه اندازی شبکه کامپیوتری در مشهد مقدس را از آی تی توس بخواهید با هزینه مناسب و کیفیت و امنیتی ماندگارVOIP چیست؟

VOIP چیست؟

امروزه با رشد تکنولوژی و رشد سریع اطلاعات شاهد توسعه کسب کارها شدیم. که این امر باعث وجود دفاتر  و شعب متفاوت در شهر و جهان ما شده است.یکی از ..

امنیت شبکه های کامپیوتری

امنیت شبکه های کامپیوتری

 با توجه به گستردگی و توسعه روز افزون دنیای ای تی ، و ارایه زیرساخت های متفاوت و نسبتا ضعیف باعث می شود با رشد تکنولوژی زیرساخت شبکه و امنیت سازم..

خدمات شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه های کامپیوتری شامل راه‌اندازی، پشتیبانی و عیب‌یابی است. و دنیای شبکه شامل سخت‌افزار و نرم‌افزار و ارتباطات به شرح ذیل می‌باشد. v&n..

خدمات شبکه کامپیوتری

خدمات شبکه کامپیوتری

با سلام کاملترین و قوی ترین مجموعه شرق کشور۱-سیستم های کامپیوتری و شبکه های خود را باامنیت به ما بسپارید۲-تصاویر کارخانه و سازمان خود را در هر جای ممک..

شبکه کامپیوتری کابلی و وایرلسی

شبکه کامپیوتری کابلی و وایرلسی

شبکه کامپیوتری کابلی و وایرلسی جهت ارتباطات شبکه ای در مجموعه به دو حالت ممکن ، قابل اجرا است.       کابلی(سیمی)..

شبکه کامپیوتری کارخانه و کارگاه ها

شبکه کامپیوتری کارخانه و کارگاه ها

شبکه کامپیوتری کارخانه و کارگاه ها امروزه  با  توجه به کسترش روزافزون تکنولوژی کارخانه ها و کارکاه های تولیدی هم دچار دگرگونی در زی..

لینک وایرلس

لینک وایرلس

لینک وایرلس گاه ممکن است یگ سازمان داری دفاتر متعدد در یک شهر باشد. نکته که اینجا بسیار مهم است یکپارچگی اطلاعات سازمان و مالی ان است. مثل..

مجازی سازی

مجازی سازی

مجازی سازی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی زیرساخت سخت افزاری هم در حال گسترش است. که یکی از معضلات پیش رو تعداد زیاد سخت افزار و تامین منا..

میکروتیک چیست؟

میکروتیک چیست؟

Mikrotik در دهه اخر قرن 20میلادی  شرکت نوظهور میکروتیک با ارایه نرم افزار(os)  وارد بازار جهانی شد و بعد از چند سال با ارایه سخت ا..

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

پشتیبانی