طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت فروشگاهی پوشاک لاله

طراحی سایت فروشگاهی پوشاک لاله در 20 روز کاری با آی تی توس قرارداد بست و تمامی قابلیت هایی که یک فروشگاه آنلاین شامل دسته بندی های داینامیک،امکان جستجو به صورت پیشرفته و آژاکسی و همچنین فیلتر پیشرفته محصولات را دارا هست امکان پرداختهای متفاوت و روش های حمل و نقل متفاوت از قابلیت های این سیستم هست سیستم فروشگاهی کاملا اختصاصی شده ولی از cms های رایج در طراحی آن استفاده شده است

طراحی سایت فروشگاهی پوشاک لاله 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: طراحی-سایت-فروشگاهی, طراحی-سایت-در-مشهد, شرکت-طراحی-سایت-در-مشهد

مطالب مرتبط

طراحی سایت فروشگاهی مشهد

طراحی سایت فروشگاهی مشهد

طراحی سایت فروشگاهی مشهد دنیای آی تی و تجارت طراحی سایت فروشگاهی مشهداگر به دنبال این هستید که مانند دنیای فیزیکی در حوزه وب هم فروشگاه داشته باش..

طراحی سایت جراحی بینی

طراحی سایت جراحی بینی

طراحی سایت جراحی بینی قابلیت اطلاع رسانی و نمایش گالری و کاتالوگ و دسته بندی اخبار دارای طرح اختصاصی و مدیریت تصاویر مدیریت فرم ها، قابلیت ارتباط با م..

طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت شرکت آتی ساز یک وب سایت شرکتی در مشهد که برای شرکت آتی ساز پیاده شده است که کارهای خدماتی ساختمانی را انجام می دهد تم اختصاصی و گرافیک طراح..

طراحی سایت  فروشگاه اینترنتی کفش

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کفش

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کفش دارای سیستم فروشگاهی  توسط آی تی توس پیاده سازی شده و قابلیت های سیستم فروشگاهی با استفاده از چندین وب سرویس و پی..

طراحی سایت و بهینه سازی فروشگاه نانو

طراحی سایت و بهینه سازی فروشگاه نانو

طراحی سایت و بهینه سازی فروشگاه نانو که طراحی و پیاده سازی آن توسط آی تی توس انجام شده است با کلمه محصولات نانو و سایر مشتقات در صفحه اول گوگل هست لطف..

پشتیبانی