طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت املاک مشهد

به جرات می توان گفت که کسانی که دنبال ملک در اینترنت و حوزه وب میگردند با کسانی که به صورت حضوری دنبال خرید یا فروش و رهن و اجاره ملک می گردند برابر است و هر روز با گذشت زمان ترازو به سمت کسانی است که به صورت اینترنتی دنبال این موضوع هست بنابراین به منظور تهسیل در خرید و فروش و رهن و اجاره املاک و دارا بودن پنل مشاوران املاک برآن شدیم سیستمی بنویسیم که نیاز را در این حوزه برآورده کند و از لحاظ سئو و امنیت و سرعت رتبه بسیار بالایی بگیرد به گونه ای که کسی جستجو کرد خرید خانه در عبدالمطلب سایت ما  در نتایج بالای گوگل پیشنهاد داده شود

این سیستم امکان ایجاد شهر و منطقه به صورت نامحدود را دارا هست 

امکان ایجاد دسته بندی و زیر دسته های نامتناهی 

امکان ایجاد مشاوران املاک و اختصاص پنل کاربری قوی به این سیستم

امکان ایجاد نقشه هوشمند به آگهی ها و  راههای رسیدن به آن آگهی و همچنین نشان دادن مدارس و بیمارستان های نزدیک به آن

امکان فیلترینگ هوشمند در نتایج ایجاد شده در جستجو


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: طراحی-سایت-ملک, طراحی-سایت-در-مشهد

مطالب مرتبط

طراحی سایت خبری مشهد

طراحی سایت خبری مشهد

طراحی سایت خبری مشهد یک سری ویژگی ها و موارد مربوط به خود را دارد که حتما در طراحی سایت در نظر گرفت.مهم نیست که اکنون دارای نشریه هستید یا خودتان قبلا..

طراحی سایت پزشکی مشهد

طراحی سایت پزشکی مشهد

طراحی سایت پزشکی مشهد طراحی سایت پزشکی مشهد طراحی سایت پزشکی مشهد طراحی سایت پزشکی مشهد طراحی سایت پزشکی مشهد طراحی سایت پزشک..

طراحی سایت فروشگاهی مشهد

طراحی سایت فروشگاهی مشهد

طراحی سایت فروشگاهی مشهد دنیای آی تی و تجارت طراحی سایت فروشگاهی مشهداگر به دنبال این هستید که مانند دنیای فیزیکی در حوزه وب هم فروشگاه داشته باش..

طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت شرکت آتی ساز یک وب سایت شرکتی در مشهد که برای شرکت آتی ساز پیاده شده است که کارهای خدماتی ساختمانی را انجام می دهد تم اختصاصی و گرافیک طراح..

طراحی سایت املاک شرق مشهد

طراحی سایت املاک شرق مشهد

طراحی سایت املاک شرق مشهد دارای جستجو پیشرفته ملک های ثبت شده توسط کاربران هست که طراحی سایت  و  بهینه سازی سایت  آ ن توسط آی تی توس ان..

طراحی وب مشهد

طراحی وب مشهد

طراحی وب مشهد امروزه یکی از مهم ترین راه کار ها برای پیشرفت اقتصادی کار در فضای مجازی می باشد. که باعث رونق کسب و کار می‌ گرددطراحی سایت یکی از مهم تر..

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

یکی از حوزه هایی که طراحی سایت باعث شده از لحاظ اقتصای درجه بالایی بگیرد طراحی سایت گردشگری هست این نوع سایت ها که معمولا برای آژانس های گردشگری و یا ..

پشتیبانی