طراحی سایت در مشهد

هاست در طراحی سایت

  • هاست در طراحی سایت

همانطور که می دانید در اولین گام شما نیاز به یک فضای میزیانی دارید تا کدهای سایت خود را روی آن بارگزاری  کنید. هاست از عیارت انگلیسی HOST  به معنای میزیان گرفته شده است .در عرصهٔ وب به رایانه ای که میزیان فایلها و اطلاعات سایت ماست، هاست گفته می شود. معادل این عبارت همان میزیان یا فضای میزبانی است. هاست ها معمولاً  نه تنها فضایی برای قرار گیری اطلاعات سایت می دهنده بلکه امکانات دیگری از قبیل امکان ساخت ایمیل مرتیط با دامنهٔ سایت، ساخت حسابه FTP و  امکان مدیریت دامنه های سایت و دیگر ابزارهای مفید را هم دارند. با خرید یک هاست. فروشنده به شما اطلاعات ورود به پنل را خواهد داد که با این اطلاعات (نام کاربری و رمز عبور) می توانید وارد پنل مدیریت هاست شده و از تمامی امکانات هاست استفاده کنید۔

باید توجه داشته باشید علاوه بر هاست هایی که شرکت های میزبانی وب ارائه می کنند. هاست های رایگان هم وجود دارند که برای ساخت یک سایت حرفه ای مناسب نیستند. اما شاید برای آزمون و خطا محیط مناسبی باشند. لازم یه یادآوری است که در بیشتر مواقع کار کردن با یک هاست رایگان به مانند یک هاست حرفه ای نخواهد بود. پس باز هم  برای  یادگیری ساخت پاک سایت حرفه ای باید یک فضای میزبانی حرفه ای تهیه کنید. هزینه ای که شما برای هاست پرداخت می کنید زیاد نیست وارزش آن را دارد تا روی یک هاست پولی یک سایت حرفه ای راه اندازی کنید. جلوهٔ سابت شما هم روی هاست با کیفیت خودش را نشان میدهد و به بهینه سازی سایت و سئو سایت شما هم کمک میکند

خیلی از هاست های رایگان حتی مبادرت به گذاشئتن تبلیغات درون سایت شما می کنند. یا حتی کیفیت امکاناتشان را آن قدر پاپین می آورند که عملاً  شما نمی توانید یک سایت پر بازدید داشته باشید. این هم بک راهبرد برای جذب مشتری بیشتر است که شرکت ها برای تبدیل کاربران به مشتری همیشگی استفاده میکنند.

برای تهیه هاست باید به موارد زیادی توجه داشته باشید. اول از همه احساس مسئولیت و پاسخگویی شرکت خدمات میزیانی است که شما هاست را از آن خریداری می کنید. در تهیهٔ چنین خدماتی باید توجه داشته باشید که کیفیت پشتیبانی چگونه است پشتیبانی همان پاسخگویی در قبال مشکلاتی است که ممکن است برای سرویسی شما پیش آید. اگر شرکت در قبال مشکلات پاسخگو نباشد و در صدد رفع آن برنیاید بهتر است از یک شرکت دیگر برای خدمات هاست سایت خود استفاده کنید. سایت شما بیاید همیشه بالا بوده و برای همه قابل دسترسی باشد. نباید این گونه باشد که در روز چند ساعت قطعی داشته یاشد که در این صورت سایت هیچ گاه یازدید خوبی جذب نخواهد کرد.

علاوه بر پشتیبانی، بیاید به کیفیت خدمات آن هم توجه داشته باشید. اینکه از چه نرم افزارها و سخت افزارهایی استفاده می کند. باعث خواهد شد سرعت سایت شما تغییر کند. مثلاً استفاده از هاردها SSD میتوانید سرعت سایت شما را چندین برابر کند و  بازدیدکنندگان سایت شما از اوضاع راضی باشند. این باعث میشود شما راحتتر بتوانید به فکر پیشرفت کار خود باشید و حتی در کسب و کار آتی هم موفق تر عمل کنید. اینکه چطور این اتفاق میافتد، بایدبا ما همراه باشید

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: هاست-ارزان, هاست-مشهد, پشتیبانی-سایت

مطالب مرتبط

هاست ارزان مشهد

هاست ارزان مشهد

هاست مشهد با قیمیت بسیار مناسب را از آی تی توس بخواهید امکان بک آپ گیری سه بار در هفته و پشتیبانی به صورت 24 ساعت شبانه روز و هر روز هفته حتی روزهای ت..

هدف از طراحی سایت

هدف از طراحی سایت

بسته به اینکه چه نوع هدفی در سر می پرورانید تا سایت خود را راه اندازی کنید، مسیری که در طراحی سایت طی می کنید ممکن است اندکی متفاوت باشد. اما در نهایت..

پشتیبانی