طراحی سایت در مشهد

هدف از طراحی سایت

  • هدف از طراحی سایت

بسته به اینکه چه نوع هدفی در سر می پرورانید تا سایت خود را راه اندازی کنید، مسیری که در طراحی سایت طی می کنید ممکن است اندکی متفاوت باشد. اما در نهایت شما باید یک روش کلی را در پیش بگیرید که این مقاله آماده هست تا این روش را به شما بیاموزد. به طور کلی ما اهداف راد اندازی یک سایت را موارد زیر ذکر کردم:

طراحی سایت به عنوان یک سرگرمی: افراد زیادی هستند که کار طراحی و ساخت سایت را فقط برای لذتی که این کار دارد انجام میدهند. البته این افراد هم بالاخره به موقعیتی میرسند که می توانند از کاری که انجام می دهند حتی امور زندگی شان را بگذرانند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، طبیعتا کار شما ساده تر است. چون الان کم کم با مباحث مختلف آشنا شده که هیچ فشاری روی شما نیست که خواسته باشید یک شب به حجم عظیمی از اطلاعات را وارد مختان کنید. البته این را هم بگویم که راه اندازی یک سایت برای سرگرمی به این معنا نیست که شما نیازی به دانستن هیج دانشی ندارید.

طراحی سایت شخصی: این هدف از طراحی سایت هم می تواند جزء دستهٔ اول قرار بگیرد. اما برخی از افراد میخواهند یک سایت شخصی برای خود داشته باشند که جدایی از مباحث سرگرمی کار است. انتظار این دسته از افراد از داشتن یک سایت، چیزی پیشرفته تر از یک وبلاگ است. یک وبلاگ دارای محدودیتهای بسیاری است و دست صاحب آن را نمی تواند باز بگذارد تا هر کاری که دلش خواست انجام دهد. اما یک سایت تمامی اجزاء شی قابل کنترل است. شما با یک سایت هر طور که بخواهید می توانید رفتار کنید. مثلا ویلاگ ها معمولا دارای تبلیغات اجباری هستند. این در حالی است که یا راه اندازی یک سایت شخصی در برابر وبلاگ، نه تنها از تبلیغات اجباری خبری نیست، بلکه خود شما میتوانید یه روش های مختلف که یکی از آنها گذاشتن تبلیع است، از سایت خود کسب درآمد کنید.

عملی کردن ایده های کارآفرینانه هم یکی دیگر از مواردی است که شما را میتواند به سمت طراحی سایت بکشاند. سایتی که من آن را در زمرهٔ طراحی سایت شخصی در نظر گرفتم. اما بعدها میتواند به یک کسب و کار سود ده تبدیل شود.

طراحی سایت به عنوان یک شغلی: برخی از افراد هم هستند چنان به کار طراحی سایت و ساخت پایگادهای اینترنتی علاقه دارند که این کار را به عنوان یک شغل برای خود انتخاب کردند. این شغل دارای مزایای خاص خود است. اینکه شما خود رئیس خود هستید و هر جا خواستید کار خود را شروع کنیدمی تواند مزیت های خوبی به شمار آید

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: آموزش-طراحی-سایت, جمال-روح-بخش, طراحی-سایت

مطالب مرتبط

موراد مورد نیاز برای طراحی سایت

موراد مورد نیاز برای طراحی سایت

به مانند هر کار دیگری برای طراحی سایت شما نیاز به ابزارهایی دارید. این ابزارها همان پیش نیازهایی هستند که در این بخش به صورت فهرستی به آنها اشاره خواه..

هاست در طراحی سایت

هاست در طراحی سایت

همانطور که می دانید در اولین گام شما نیاز به یک فضای میزیانی دارید تا کدهای سایت خود را روی آن بارگزاری  کنید. هاست از عیارت انگلیسی HOST  ب..

انواع سایت های  اینترنتی

انواع سایت های اینترنتی

روش های مختلفی برای راه اندازی یک سایت وجود دارد که به طور کلی می توان تمامی آنها را شامل یکی از این دو دسته دانست:۱. سایتهای ایستا ۲. سایتهای پویاسای..

سیستم مدیریت محتوا یا CMS

سیستم مدیریت محتوا یا CMS

در بخش انواع سایت های اینترنتی دیدیم که سایت ها به  دو صورت ایستا و پویا میتوانید سایت خود را بسازید. از مهمترین روشهای ساخت یک سایت پویا این است..

سیستم اختصاصی سایت

سیستم اختصاصی سایت

تا اینجای آموزش طراحی سایت،  باطریقهٔ راه اندازی یک سایت با استفاده از یک سیستم قدرتمند مدیریت سایت،  مانند وردپرس یا جوملا آشنا شدیم. این س..

پشتیبانی