طراحی سایت در مشهد

گوگل ادورز یا تبلیغات گوگل

  • گوگل ادورز یا تبلیغات گوگل

گوگل ادورز یا تبلیغات گوگل چیست؟ خوب هر کسی به دنبال سود بردن خود هست و گوگل هم از طریق ادورز یا تبلیغات به دنبال سود بردن خود هست و گوگل ادورز یکی از راههایی هست که گوگل را به پول میرساند.

گوگل ادورز اینگونه کار میکند که به ازای دریافت مبلغی از شما، سایت شما را در نتایج بالای جستجو قرار می دهد و در کنار نام سایت شما عنوان ad یا تبلیغ قرار می دهد که مشخص می شود تبلیغ در گوگل هست.

همانطور که قبلا در مقاله های قبل گفتیم به بهبود و بالا آمدن سایت در نتایج جستجو سئو SEO میگوییم و به علم مارکتینگ و بازاریابی در موتورهای جستجو که شامل گوگل ادورز هم می شود SEM می گوییم.

آیا گوگل ادورز نیاز به متخصص خاص خود را دارد؟

برای اینکه خواسته باشید از این سیستم بهره مند شوید می توانید به عضویت در google.com/adwords  از این سیستم بهره مند شوید  فقط باید به چند نکته توجه داشته باشید که ابتدا این سیستم برای کاربران ایرانی محدود شده هست پس اولا سایت خایی با دامنه .ir امکان استفاده از این سیستم را ندارند . دوما برای ثبت نام در این سیستم ها باید آی پی خود را تغییر دهید تا گوگل اکانت شما را مسدود نکند . سوما برای شارژ حساب خود باید از طریق خرید ویزا کارت یا از طریق صرافی ها این کار را انجام دهید پس تا به اینجای کار برای هر فردی امکان پذیر هست که از این سیستم استفاده کند ولی انتخاب کمپین تبلیغاتی نیاز به کسی دارد که بهترین پلن را برای شما انتخاب کند که از لحاظ اقتصادی به صرفه ترین باشد و بهترین نتیجه را ایجاد کند


گوگل ادورز چگونه کار می کند؟

اگر بخواهیم مثالی بزنیم گوگل ادورز مانند یک حراجی هست شما مشخص میکنید که چقدر می خواهید هزینه کنید و به ازای هر کلیک چقدر می خواهید هزینه کنید .به عنوان مثال شما میگویید من میخواهم روزی 50 دلار هزینه کنم و به ازی هر کلیک 2 دلار می پردازم خوب گوگل به بقیه پیشنهاد ها هم نگار میکند و به ازای هر کلمه که جستجو می شود کسی که بالاترین پیشنهاد را داده در نتیجه اول و بعد از آن در نتایج بعدی قرار می دهد اگر چند پیشنهاد دیگر هم داده باشند مثلا هر کلیک 3 دلار،هر کلیک 2.5 دلار،  هر کلیک 1.5 دلار ، هر کلیک 1 دلار باشد شما در نتیجه سوم گوگل ادورز هستید و شخصی که یک دلار پیشنهاد داده هست در نتایج نمی باشد تا اینکه پیشنهاد خود را افزایش دهد یا کمپین بقیه تمام شود


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: سئو مشهد, آموزش_سئو, آموزش-گوگل

مطالب مرتبط

Rich Cards  در گوگل وب مستر

Rich Cards در گوگل وب مستر

در سال 2016، کارتهای غنی را در ایالات متحده راه اندازی شد، ایجاد یک راه جدید برای صاحبان سایت برای ارائه پیش نمایش از محتوای آنها در صفحه نتایج جستجو...

fetch as google  در وب مستر

fetch as google در وب مستر

fetch as google  در وب مستر باعث می شود شما  سایت را به گوگل زودتر معرفی کنید و از گوگل بخواهد سایت شما را مورد بررسی قرار دهد.بعد از زدن دک..

meta description متا دیسکریپشن چیست؟

meta description متا دیسکریپشن چیست؟

متا دیسکریپشن ها  meta description  نوعی HTMLAttributesهستند که  یک شرح اجمالیو کامل در موری سایت شما ارائه می دهند . این متا دیسکریپشن..

پشتیبانی